Futbalové karty Českej Fortuna ligy v réžií  SportZoo
Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný

Futbalové karty Českej Fortuna ligy v réžií SportZoo

Ikona Kalendár 22. decembra 2020
Ikona Hodiny 6 minút čítania

Výrobca zberateľských kariet SportZoo postupne rozširuje svoje portfólio aj o Futbalové karty Českej Fortuna ligy. Opäť to vyzerá na výrazný krok vpred, čo rozhodne nenechá chladného ani toho najnáročnejšieho zberateľa. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Základ budú tvoriť radové karty, ktorých bude celkom 216. Nájdeme ich aj vo verzíi Gold, ktorá je limitovaná počtom 99 kusov a taktiež vo verzii Black s limitom 19 kusov.

 

Základný set bude doplnený o tri druhy tematických setov. Bright Future venovaný vychádzajúcim hviezdam do 21 rokov, Foreign Forces s krásnymi metalickými vlajkami hráčov zo zahraničia a Klub Legend s hráčmi, ktorí odohrali v najvyššej súťaži aspoň 300 zápasov.

 

 

Set Bright Future nájdeme v troch variantách. Každá z nich má celkom 9 kariet. Základná Base verzia je doplnená verziou Limited v limite 199 kusov. Najlákavejšiu Auto Limited s podpisom hráča májdeme v limite len 99 kusov.

 

Set Klub Legend pozostávajúci opäť z deviatich kariet s témou legiend českého futbalu. nájdeme rovnako v troch verziách. Base, Limited /199 a Auto Limited /99.

 

 

Set Foreign Forces zo zahraničnými legionármi obsahuje 27 kariet a poteší aj nejedného zahraničného zberateľa.

 

 

 

V kolekcii nájdeme celkom aj 54 podpisových Signed Stars kariet. Rozdelené sú do troch skupín. Level 1, Level 2 a Level 3 pričom každá má iný limit. V Level 1 nájdeme 27 podpisových kariet s limitom 199 kusov, Level 2 obsahuje 18 kariet v limite 149 kusov no a najvzácnejší Level 3 má limit len 99 kusov s počtom 9 kariet.

Nakoniec sa dostávame k tomu najlepšiemu a to sú karty s kúskami dresu. Nájdeme tu klasické Game Jersey karty., ktorých je 27 a každá je vyrobená s limitom 99 kusov. Najnáročnejší zberatelia sa môžu pokúsiť o vyskladanie menovky z dresu hráča alebo loga tímu.

Karty sa predávajú v troch druhoch balení Hobby, Premium a Exclusive. Všetky si môžete zakúpiť v obchode.

Zdieľaj tento článok

Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný