Kartičky Slovenskej Tipos Extraligy sú vo finále!
Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný

Kartičky Slovenskej Tipos Extraligy sú vo finále!

Ikona Kalendár 11. apríla 2022
Ikona Hodiny 7 minút čítania

Čakanie na novú sériu hokejových kariet najvyššej Slovenskej hokejovej Tipos Extraligy sa blíži do finále. Už skôr sme si mohli zakúpiť retailové produkty v obchodnej sieti Kaufland, avšak to najlepšie prichádza práve teraz. Okrem tradičných sérií nájdeš v balíčkoch aj zaujímavé novinky, tak sa poď pozrieť, čo všetko ťa pri rozbaľovaní čaká.

Kostrou celej série je základný base set zložený z 216 kariet, ktorý má tentokrát až 3 verzie. Výrobca zvolil nižšie limity ako v predchádzajúcich ročníkoch a preto bude ich zbieranie o čosi zložitejšie. Najnáročnejšie to bude s verziou Gold, ktorá má limit len 15 kusov. Pribudla nová verzia Red s limitom 35 kusov a Blue verzii sa tentokrát ušiel limit 65.

Svojho pokračovania sa dočkali aj sety Rookie Rockets a League Legends. Nováčikov nájdeš aj vo verzii Gold s limitom 35 kusov, alebo vo verzii Auto s podpisom s limitom 45 kusov. Legendy majú len svoju verziu Auto s limitom 90 kusov.

Novinkou, ktorú môžeš poznať aj z českej série je 36 kartový set Team Power, ktorý zachytáva vždy 2 osobnosti daného tímu. V tomto sete nájdeš aj 12 kariet s logom každého tímu. Verzia sa dočkala aj svojej auto verzie a to s limitom 25 kusov.

Niektoré tímy oslavujú svoje okrúhle výročia a práve tento míľnik je zachytený v sete Anniversary Celebration. Ide o 4 tímy Slovan Bratislava, HC Košice, MHk 32 Liptovský Mikuláš a HC Nové Zámky. Verzia Auto je s limtom 25 kusov.

Podpisové karty máme opäť v troch variantoch rozdelených podľa vzácnosti na Level 1, Level 2 a Level 3. Vo verzii Level 1 nájdeš 27 kariet s limitom 90, vo verzii Level 2 je to 18 kariet s limitom 60 kusov a najvzácnejšia verzia Level 3 má len 9 kariet s limitom 30 kusov.

<

Nižšieho limitu ako obvykle sa dočkali aj jersey karty. Základná verzia má limit 75 a verzia s podpisom je v limite 25 kusov. Niektoré tímy majú však viacnásobné zastúpenie a tak celý set tvorí až 18 kariet.

Na náročnejších zberateľov čaká séria Game Stick s podpisom, ktorú tvorí 24 kariet s limitom 25. Ozdobou každej zbierky budú určite unikátne Game Stick Nameplate.

Tradične najväčším ťahákom budú opäť Unique Mark karty, na ktorých nájdeš najzaujímavejšie časti z hokejového dresu hráča. Môžeš sa tak pokúsiť vyzbierať celé meno hráča, logo klubu alebo pridať nejakú unikátnu 1/1 kartu do svojej zbierky.

Celá kolekcia je zabalená v troch druhoch boxov, Tie si spolu s kartami a albumom môžeš zakúpiť tu. O svoje úlovky sa môžeš pochváliť aj vo facebookovej skupine ktorá je zameraná práve na výmenu hokejových kariet našej najvyššej ligy.

Zdieľaj tento článok

Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný