Karty Tipos Extraligy II. zamierili na mladé talenty
Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný

Karty Tipos Extraligy II. zamierili na mladé talenty

Ikona Kalendár 2. júna 2021
Ikona Hodiny 10 minút čítania

Karty Tipos Extraligy II. zamierili na mladé talenty

SportZoo si pre nás opäť pripravilo letné schladenie v podobe II. série hokejových kariet 2020-21 a tak aj počas horúcich letných dní môžeme ostať na ľade. Minimálne prostredníctvom dopĺňania nových kariet do našich zbierok. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Začíname základnými kartami ktorých bude celkovo 126. Nájdeme ich v klasickej verzii Base ako aj v paralelnej Blue s limitom 199 kusov a pre náročných aj v Gold verzii v limite 19 kusov.

Stabilnou súčasťou kolekcií býva aj insertný set 9 kariet Rookie Rockets, ktorý mapuje nové tváre v lige. Nájsť tu tak môžeme prvé karty budúcich hviezd z ktorých majú mnohí šancu presadiť sa aj na medzinárodnej scéne. Karty nájdeme aj vo verzii Rookie Rockets Gold s Limitom 35 kusov a verziu Rookie Rockets Auto v limite 120 kusov.

 

 

Svoje pokračovanie má aj insertný set Intercontinental ktorý má teraz až 18 kariet. Deviati hráči majú aj paralelné karty Intercontinental Auto v limite 35 kusov.

 

 

Novinkou v sete Intercontinental je verzia s kúskom hokejky a podpisom. Verzia Scripted Stick je v limite 35 kusov a bude lákať nejedného zberateľa. Celkovo bude v sete 11 kariet.

Nie len pre zberateľov strážcov svätýň tu máme set What a Save. Na 18-tich kartách nájdeme tých najlepších brankárov, ktorí sa objavili počas sezóny v najvyššej lige. Jedinečné vyrezávané karty nájdeme aj vo verzii What A Save Gold v limite 25 kusov.

Prvou úplnou novinkou v sérií je insertný set Flashback. Na 18-tich kartách nájdeme hráčov, ktorí v lige zanechali výraznú stopu. Paralelná verzia Flashback Gold Auto bude v limite 35 kusov.

Vylepšeniu sa nevyhol ani set Team Leaders. Na obľúbených plastových kartách už nájdeme aj podpis daného hráča. Zmenil sa aj počet kariet z 18 na 27 a tiež pribudol limit 80 kusov.

Jersey karty pokračujú v osvedčenom formáte z I. série s doplnením ďalších 12-tich hokejistov. Zachovaná ostáva aj paralelná verzia Auto Jersey v limite 25 kusov.

Postupne sa dostávame už k najväčším ťahákom série, kde nemôže chýbať séria Auto Patch. Celkovo až 19 týchto kariet bolo vyrobených v limite 35 kusov. Zastúpenie má každý tím, pričom sa môžeme tešiť naozaj na tých najlepších hráčov.

 

 

Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší zberatelia práve vďaka sérií Unique Mark. Na týchto kartách tak nájdeme tie najkrajšie kúsky dresov priamo z loga klubu, či menovky hráča.

 

 

Týmto predstavením by sme mohli aj skončiť a povedať si, že je sa na čo tešiť. To však stále nie je koniec a na rad prichádzajú 3 top-prospekty, ktoré by mali byť kostrou našej hokejovej budúcnosti.

Jedným z nich je už takmer 16 ročný Dalibor Dvorský, ktorý v sezóne odohral prvé zápasy v klube HC´05 Banská Bystrica a do histórie ligy sa zapísal ako doposiaľ najmladší strelec gólu.

Skvelé výkony počas sezóny podával aj stále len 17-ročný útočnik HK Poprad Filip Mešár a mal podiel na cestu Popradu až do finále play-off.

Ofenzívny obranca HK Nitra Šimon Nemec už má za sebou aj reprezentačné zápasy za seniorov a očakáva sa, že bude draftovaný v prvom kole vstupného draft NHL.

Karty týchto hráčov nájdeme postupne v setoch Super Talents. Základný set Super Talents má 9 kariet, pričom každý hráč sa nachádza na troch kartách. Okrem základnej verzie tu máme aj paralelné verzie s podpisom Silver v limite 40 kusov, Blue s limitom 20 kusov a Gold s limitom len 10 kusov.

Pre náročnejších je pripravený set Super Talents Auto Patch s limitom 35 kusov a Super Talnets Unigue Mark.

Nebolo by to ono, keby sme sa v kolekcii nedostali aj ku skutočnej zberateľskej rarite. Toto postavenie patrí historicky prvej Booklet karte od SportZoo. Dvojitá karta s kúskom dresu, hokejky a podpisom priamo na karte bude vyrobená v limite len 25 kusov.

Všetky karty budú zabalené v troch druhoch boxov. Základným a insertným kartám patrí Hobby box. Premium box bude vystavaný hlavne z paralelných kariet, so šancou chytiť nejaký Auto Patch či Intercontinental Auto Stick. V najdrahšom Exclusive boxe bude kariet najmenej, ale pôjde o tie najhodnotnejšie karty zo série.

Všetky druhy boxov spolu s najširšou ponukou jednotlivých kariet zo série budú dostupné na našom shope po oficiálnom spustení predaja. Tešíme sa na váš záujem!

Zdieľaj tento článok

Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný