Sezónu 2021-22 Tipos Extraligy začíname limitovanými LIVE kartami
Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný

Sezónu 2021-22 Tipos Extraligy začíname limitovanými LIVE kartami

Ikona Kalendár 1. októbra 2021
Ikona Hodiny 4 minúty čítania

Po úspešnom štarte s projektom LIVE kariet u našich západných susedov prichádza rovnaká možnosť získať špeciálne limitované karty s najzaujímavejšími momentami sezóny aj pre slovenských fanúšikov najvyššej hokejovej ligy.

Koncept LIVE kariet vychádza z jeho názvu a ide teda o LIVE zbieranie. Pokiaľ si teda karty nestihneš objednať včas, môže sa stať, že sa taká možnosť už nenaskytne, pretože žiadna dotlač nebude. Je teda veľká pravdepodobnosť, že hodnota kariet sa bude len zvyšovať. Nezabudni si ich preto objednať hneď!

Prvá karta začína otvorením sezóny, ale aká bude ta posledná? A akí hráči budú mať svoje LIVE karty? O tom budú rozhodovať práve ich výkony na ľade. O najlepších momentoch sezóny však môžeš rozhodovať aj Ty a takýmto spôsobom spoluvytvárať celú kolekciu. Sleduj preto stránku SportZoo, aby si mohol svoj obľúbený tím poslať „do tlače“.

 

 

Každá jedna karta bude mať svoj limit a podľa toho budeš vedieť, koľko je ich v skutočnosti vyrobených. Limit nájdeš na zadnej strane karty spolu s popisom celého momentu.

 

Nie sú to len karty. Sú to aj spomienky. Obzvlášť ak si bol na zápase, kde si fandil svojmu tímu, ktorému sa na ľade podarilo niečo výnimočné, LIVE karta Ti ten pocit, keď si bol pri tom, kedykoľvek pripomenie. Naozaj to stojí za to!

 

Koncept LIVE kariet sa nám veľmi páči a preto sme sa túto myšlienku rozhodli maximálne podporiť, či už v jej podstate, alebo dostupnosti.

Predaj kariet budeme preto realizovať len do ukončenia objednávok u výrobcu. Žiadne LIVE karty okrem tých, ktoré si včas objednáte už ďalej v ponuke nebudú. Po ukončení objednávok sa tak na našom e-shope už nebudú dať zakúpiť.

Samozrejme myslíme aj na to, aby boli karty dostupné pre každého a preto sme pripravili špeciálnu možnosť objednať si čo i len jednu kartičku za minimálne náklady na dopravu. Pri objednávaní LIVE karty tak nezabudni použiť kupón – doprava1– na zníženie poštovného na absolútne minimum a karta Ti bude doručená prostredníctvom Slovenskej pošty ako obyčajný list.

Veríme, že už Ti nič nebráni byť LIVE!

 

Zdieľaj tento článok

Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný