Vianoce 2021 so SportZoo a Fortuna ligou
Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný

Vianoce 2021 so SportZoo a Fortuna ligou

Ikona Kalendár 11. decembra 2021
Ikona Hodiny 9 minút čítania

Česko-slovenskú scénu zberateľských kariet v roku 2021 ukončujeme I. sériou kolekcie 2021-22 SportZoo Fortuna liga. Po minuloročnej veľmi úspešnej premiére stojí pred slovenským výrobcom ešte väčšia výzva. V nabitom programe nových kolekcií a LIVE kariet totiž všetci očakávame nie len prekonanie nastavenej latky, ale aj dodanie pod vianočný stromček. Veríme, že aspoň jedno želanie sa nám splní.

Aj keď je vydanie kolekcie posunuté, fanúšikovia najvyššej českej futbalovej súťaže môžu svoje albumy plniť už od začiatku ročníka. a to prostredníctvom revolučných LIVE kariet. Práve kombinácia LIVE kariet s kolekciami I. a II. urobí zbierku skutočne jedinečnou a zároveň aj veľmi hodnotnou. Poďme sa už ale pozrieť, čo nás čaká v „jednotke“.

Začíname tradične základným Base setom, ktorý sa skladá zo 198 radových kariet. 36 base kariet už môžeš získať z PROMO balíčkov, ktoré môžeš nájsť v českom časopise Hattrick, alebo budú pridávané k objednávkam aj v našom e-shope. Každá základná karta má však aj svoje paralelné verzie Gold, Red a Black. Verzia base Gold je v limite 99 kusov a najväčšie množstvo týchto kariet bude v základných Retail balíčkoch. Novinkou je verzia Red, ktorá prichádza v limite 49 kusov a bude predovšetkým súčasťou Premium balíčkov. Najhodnotnejšou verziou bude ako aj minulý rok verzia Black. Tá je len v limite 19 kusov a nájdeš ju len v Exclusive boxe.

 

Základná Base karta a verzie Gold, Red a Black

Na ligových trávnikoch dostalo v novej sezóne príležitosť predviesť svoje schopnosti hneď niekoľko mladíkov. Práve pre nich je určený set Debut Date Rookie. Tento set má síce len 9 kariet, no prichádza aj v limitovanej verzii /199, alebo vo verzii Debut Date Rookie Auto s podpisom, ktorá má limit 99 kusov.

Set Debut Date Rookie v troch rôznych verziách

 

Pokračovania sa dočkal aj obľúbený set Foreign Forces. Set určený legionárom najvyššej súťaže obsahuje tentokrát až 36 kariet. Celkovo má v ňom zastúpenie až 18 krajín.

Okrem legionárov sa pokračovania dočkali aj legendy. V sete Klub Legend znova nájdeš 9 kariet hráčov, ktorí zanechali v súťaží nezmazateľnú stopu. Pokračujú aj verzie Limited s limitom 199 alebo verzia Auto s podpisom v limite 99 kariet.

Tešiť sa môžeš aj na novinky v podobe 2 nových setov. Tou prvou je set Rivals, ktorý predstavuje 9 hráčskych rivalít z fortunaligových trávnikov. Ťahákom určite bude verzia Auto s podpismi hráčov, ktorá má limit len 25 kusov

 

Druhou novinku sú žiadané Team Logo karty. Celkovo ťa v tomto sete čaká až 18 kariet vrátane karty loga súťaže, alebo trofeje. Zároveň na zadnej strane tejto karty nájdeš tímový checklist, teda zoznam base kariet daného tímu.

Až 63 podpisových kariet nájdeš v sérií Signed Stars. Tie sú rozdelené do troch skupín. Level 1 má limit 199 a obsahuje 36 hráčov. Level 2 má nižší limit a to 149. Nájdeš tu 18 kariet. Najmenej kariet, len 9, nájdeš v Level 3. Tieto karty sú aj najhodnotnejšie, lebo majú najnižší limit a to 99.

 

Karty s kúskami materiálov nájdeme v sete Game Jersey, alebo Game Jersey Auto. Klasický Game Jersey set má 27 kariet a limit /99. Verzia s podpisom je v limite len /25.

Tie najkrajšie kúsky z dresov však nájdeš v sete Unique Mark. Môžeš sa pokúsiť o vyskladanie menovky, loga alebo čísla. tie najhodnotnejšie kúsky sú vyrobené v limite 1/1.

Predpredaj kolekcie začne už 15.12. o 20:00. Na výber budeš mať až zo štyroch rôznych druhov boxov, tak si nezabudni svoje boxy včas objednať. Zásoby sa už tradične míňajú veľmi rýchlo.

Zdieľaj tento článok

Whatsapp
Odkaz bol skopírovaný