O nákupe

Všetky produkty máme k dispozícii na sklade. Objednávky odosielame do 24 hodín od ich zakúpenia prostredníctvom Packety, s možnosťou doručenia na odberné miesta od 3€ alebo kuriérom na adresu od 4€. V prípade objednávok jednotlivých kariet do 20ks je vhodná aj doprava Slovenskou poštou od 2,20€. Finálna cena poštovného závisí od veľkosti objednávky. V prípade väčších objednávok sa doba dodania môže predĺžiť o jeden deň. 

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Na uplatnenie práva odstúpiť od zmluvy môžete použiť vzorový formulárOdstúpenie od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku“. Tento formulár musíte vyplniť  a vyplnený zaslať poštou na adresu: BILY, s.r.o., Liptovská Porúbka 117, 033 01 Liptovská Porúbka. Viac sa dočítate v informáciách o odstúpení od kúpnej zmluvy.

 

Reklamácie

Na spokojnosti zákazníkov a dobrom mene nám naozaj záleží, preto sa reklamácie snažíme vyriešiť vždy čo najrýchlejšie k Vašej maximálnej spokojnosti. V prípade problému s Vašou objednávkou vyplňte reklamačný formulár tu: https://antci.sk/reklamacie-tovaru/